Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

PROMOCJA STAŁA

Każdy Partner Biznesowy, już od momentu rejestracji może skorzystać z Promocji Stałej, w której zakupy o określonej wartości nagradzane są dodatkowymi zestawami produktów.

Wystarczy złożyć zamówienie o odpowiedniej wartości punktowej (szczegóły w przykładowych tabelach promocji poniżej), a to uprawnia do zakupu dodatkowego atrakcyjnego pakietu artykułów w cenie specjalnej 1,23 PLN, która nie zmienia się ze wzrostem wartości zestawu promocyjnego. Im większe zamówienie tym większa wartość zestawu promocyjnego! Do wyboru są dwa różne zestawy produktów, a w każdym aż 11 wariantów w zależności od wielkości zamówienia. Zestawy zmieniane są co jakiś czas, dając możliwość skorzystania z różnorodności produktów z oferty FM WORLD.

Zamówienia wybranego zestawu promocyjnego można dokonać tylko podczas składania zamówienia na wartość punktową określoną w Promocji, upoważniającą do jego odbioru. Poniżej przedstawiamy przykładowe tabele promocyjne, celem zobrazowania progów punktowych wymaganych do odbioru zestawów o określonej wartości. Aktualnie obowiązujące tabele są zawsze dostępne na stronie FM WORLD, po zalogowaniu się do strefy Partnera Biznesowego, w zakładce PROMOCJE.

PROMOCJA-STALA-spis-i-cennik-11_2017_A_TAAAAA
PROMOCJA-STALA-10_2017-Listopad_A