Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781
na_dobry_poczatek

PROGRAM MOTYWACYJNY DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW FM GROUP

 

Rejestrując się w Firmie FM GROUP od pierwszego dnia masz szansę uzyskania dodatkowych korzyści dzięki uczestnictwu w programie motywaycjnym, zaprojektowanym z myślą o nowych Dystrybtorach FM GROUP. Nie musisz deklarować swojego uczestnictwa w programie, jeśli spełnisz jego warunki, automatycznie otrzymasz korzyści i nagrody z tego wynikające ! Brzmi ciekawie? Czytaj dalej- będzie jeszcze atrakcyjniej !

ETAP I

Jeśli w ciągu 30 dni od Rejestracji w FM GROUP dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 200 pkt, już spełniłeś pierwszy warunek uprawniający Cię do odebrania nagrody za swoją aktywność ! 200 pkt to tak niewiele ! Wystarczy, że wybierzesz produkty by je zwyczajnie przetestować z ciekawości ! Dodatkowym plusem jest to, że możesz zrobić kilka mniejszych zamówień, które razem dają 200 pkt - dzięki temu możesz oferować produkty FM bliskim i przyjaciołom, zachęcając ich do poznania naszej marki. Jedynym warunkiem jest to, byś zebrał 200 pkt w trakcie pierwszych 30 dni członkowstwa w FM GROUP !

Masz już 200 pkt i zastanawiasz się co dalej ? To świetnie ! Otrzymałeś bowiem możliwość zakupu poniższego zestawu produktów o wartości 43,9 zł za jedyne 1 zł !!  

NDP_zestaw1

W Zestawie znajdziesz:

- Płyn do mycia łazienki 1 szt

- Płyn do mycia szyb 1 szt

- Płyn myjący do powierzchni i blatów kuchennych 1 szt

A to dopiero początek bowiem czas na....

ETAP II

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (2 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, zostałeś LAUREATEM ETAPU II ! Pododbnie jak poprzednio, nie musisz złożyć jednorazowo zamówienia na taką ilość punktów- możesz to zrobić w kilku mniejszych zamówieniach- ważne by zdążyć przed upływem 30 dni ! Tym razem otrzymujesz jeszcze bardziej atrakcyjny zestaw produktów o większej wartości- 68,70 zł za jedyne 3 zł !

NDP_zestaw2

W Zestawie znajdziesz:

- Tusz do rzęs 3 STEP MASCARA 1 szt

- Peeling do stóp 1 szt

- Balsam po goleniu FM 134                                          

 

I jak Ci się podoba? To jeszcze nie koniec !

ETAP III

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (3 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 300 pkt, otrzymasz LUKSUSOWY ZESTAW o wartości 90,70 zł za jedyne 5 zł !!Zasady jak wyżej- zamówienie może być łączone, ważne by zmieścić się  w 30 dniach ! Ciekawi Cię, co jest w zesatwie ? Spójrz:

NDP_zestaw3

W Zestawie znajdziesz:

- Bezzapachowy antyperspirant w kulce 1 szt

- Perfumy FM 81 z Kolekcji Klasycznej Damskiej

- Woda perfumowana FM 43 z Kolekcji Klasycznej Męskiej 

GRATULACJE właśnie zrealizowałeś wszystkie warunki Programu Motywacyjnego Na Dobry Początek !

Zabieraj się za następne ! :)