Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

PROGRAM MOTYWACYJNY DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW FM GROUP

 

Rejestrując się w Firmie FM GROUP od pierwszego dnia masz szansę uzyskania dodatkowych korzyści dzięki uczestnictwu w programie motywaycjnym, zaprojektowanym z myślą o nowych Dystrybtorach FM GROUP. Nie musisz deklarować swojego uczestnictwa w programie, jeśli spełnisz jego warunki, automatycznie otrzymasz korzyści i nagrody z tego wynikające ! Brzmi ciekawie? Czytaj dalej- będzie jeszcze atrakcyjniej !

ETAP I

Jeśli w ciągu 30 dni od Rejestracji w FM GROUP dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, już spełniłeś pierwszy warunek uprawniający Cię do odebrania nagrody za swoją aktywność ! 250 pkt to tak niewiele ! Wystarczy, że wybierzesz produkty by je zwyczajnie przetestować z ciekawości ! Dodatkowym plusem jest to, że możesz zrobić kilka mniejszych zamówień, które razem dają 250 pkt - dzięki temu możesz oferować produkty FM bliskim i przyjaciołom, zachęcając ich do poznania naszej marki. Jedynym warunkiem jest to, byś zebrał 250 pkt w trakcie pierwszych 30 dni członkostwa w FM GROUP !

Masz już 250 pkt i zastanawiasz się co dalej ? To świetnie ! Otrzymałeś bowiem możliwość zakupu zestawu produktów FOR HOME o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 35 zł za jedyne 1 zł !!  

A to dopiero początek bowiem czas na....

ETAP II

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (2 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, zostałeś LAUREATEM ETAPU II ! Pododbnie jak poprzednio, nie musisz złożyć jednorazowo zamówienia na taką ilość punktów- możesz to zrobić w kilku mniejszych zamówieniach- ważne by zdążyć przed upływem 30 dni ! Tym razem otrzymujesz jeszcze bardziej atrakcyjny zestaw produktów do makijażu i kosmetyków pielęgnacyjnych o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 50 zł za jedyne 3 zł !

I jak Ci się podoba? To jeszcze nie koniec !

ETAP III

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (3 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, otrzymasz LUKSUSOWY ZESTAW PERFUM o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 70 zł za jedyne 5 zł !!Zasady jak wyżej zamówienie może być łączone, ważne by zmieścić się w 30 dniach !

 

GRATULACJE właśnie zrealizowałeś wszystkie warunki Programu Motywacyjnego Na Dobry Początek !

Zabieraj się za następne ! :)