Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

Zyskaj ponad 400ZŁ dzięki REJESTRACJI !

Zyskaj ponad 400ZŁ dzięki REJESTRACJI !

Rejestracja w FM WORLD to ogrom korzyści i możliwości dostępnych dla Ciebie już od samego początku!

Dla nowych Partnerów FM WORLD stworzono specjalne Promocje i Programy Motywacyjne, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe bonusy, zarówno finansowe jak i rzeczowe o wartości ponad 400 złotych! Często ich uzyskanie wiąże się z minimalnym nakładem Twojego zaangażowania i wynika z naturalnej chęci do testowania produktów firmy.

 

1. PACZKA Z NIESPODZIANKĄ [WARTOŚĆ OK. 25 ZŁ]

Jesteś nowym Partnerem FM WORLD? To świetnie! Już teraz, na powitanie, mamy dla Ciebie specjalną promocję. Każdy nowy Partner Biznesowy, który złoży zamówienie o wartości min. 100 pkt. w ciągu 14 dni od daty rejestracji, otrzyma od nas atrakcyjny prezent-niespodziankę o wartości ok. 25 zł! 

2. PROMOCJA POWITALNA [WARTOŚĆ 230 ZŁ]

Każdy nowy Partner Biznesowy, przez pierwsze 30 dni od momentu rejestracji może skorzystać z następujących Promocji powitalnych!

1) Kupując dwa zapachy PURE spośród 20 wiosennych nowości, trzeci o wartości 43 zł otrzymasz za jedyne 5 zł! Aby skorzystać z oferty promocyjnej nie musisz posiadać dodatkowych punktów.

2) Otrzymujesz również wyjątkową okazję na sprawdzenie systemów NUTRICODE w promocji 1 + 1 za 1zł (cena 1 zł dotyczy takiego samego systemu NUTRICODE)!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

3. NA DOBRY POCZĄTEK [WARTOŚĆ 155 ZŁ]

Pierwsze miesiące w FM WORLD to czas, w którym poznajesz firmę i produkty. Chcemy Ci to jak najbardziej ułatwić, dlatego aż trzykrotnie nagrodzimy Cię za regularne zamówienia.

Etap 1
To Twój pierwszy miesiąc współpracy z FM WORLD POLSKA liczony od dnia zarejestrowania się. Złóż w tym czasie zamówienia o łącznej wartości co najmniej 250 punktów, a otrzymasz od nas możliwość zakupienia zestawu hitowych produktów FOR HOME za 1 zł! Wartość katalogowa zestawu, który otrzymasz nie będzie mniejsza niż 35 zł!

Etap 2

W drugim miesiącu złóż zamówienia o łącznej wartości co najmniej 250 punktów, a otrzymasz możliwość zakupienia zestawu kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu za jedyne 3 zł! Wartość katalogowa zestawu, który otrzymasz nie będzie mniejsza niż 50 zł!

Etap 3
W trzecim miesiącu od rejestracji, złóż zamówienia o łącznej wartości 250 punktów, a otrzymasz możliwość zakupu luksusowego zestawu perfum za jedyne 5 PLN! Wartość katalogowa zestawu, który otrzymasz, nie będzie mniejsza niż 70 zł!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

4. PROMOCJA KWARTALNA

Zrób zakupy za minimum 250 pkt. w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy i odbierz swój dodatkowy Rabat kwartalny!

Otrzymasz aż 25% sumy Rabatu handlowego uzyskanego za trzy następujące po sobie miesiące, w których spełniłeś warunki. Wykorzystaj szansę od FM WORLD POLSKA!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

To jeszcze nie wszystko! Oprócz opisanych wyżej promocji i programów, rejestrując się NA TEJ STRONIE masz możliwość zebrania dodatkowych gratisów i bonusów do zestawu startowego, których nie uzyskasz nigdzie indziej!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! KLIKNIJ!