Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

SHOWROOM we Wrocławiu już otwarty!

SHOWROOM we Wrocławiu już otwarty!

W głównej siedzibie FM World przy ulicy Żmigrodzkiej 247 we Wrocławiu powstał ekskluzywny showroom, swoją klasą nieodbiegający od salonu w Berlinie. Jest on doskonałą wizytówką firmy oraz miejscem, gdzie odwiedzający nas goście mogą zapoznać się z bogatym asortymentem m.in. perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji oraz suplementów diety. Ponadto będzie pełnił funkcję punktu odbioru produktów zamówionych wcześniej w sklepie internetowym i opłaconych online. Od dziś, 3 października jest dostępny dla odwiedzających! 

Nowo otwarty showroom  jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00. Odwiedzając salon, będziecie mogli przetestować kosmetyki, zapoznać się z zapachami perfum czy zasięgnąć fachowej porady.

Istnieje również możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych w sklepie internetowym lub telefonicznie w Biurze Obsługi Partnera Biznesowego i opłaconych online. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 10.00, będzie gotowe do odbioru jeszcze tego samego dnia w godzinach 15.00-16.00. Jeżeli zamówienie zostanie złożone po 10.00, będzie czekało w showroomie następnego dnia w tych samych godzinach.

Aby odebrać swoje zakupy osobiście, podczas składania zamówienia należy w zakładce Płatność zaznaczyć opcję „Płatność on-line / odbiór osobisty 0,00 PLN”

zapraszamy do szow