Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

Nowości NUTRICODE

Nowości NUTRICODE

Wraz z Katalogiem nr 30 do oferty dołączyły kolejne nowości suplementów diety NUTRICODE!

NURTICODE IDEAL SHAPE

To doskonałe uzupełnienie diety osób pragnących zachować smukłą sylwetkę i dbających o zdrowie. Dzięki idealnej kompozycji starannie dobranych składników pozytywnie wpływa na kondycję organizmu i wraz z niskokaloryczną dietą pomaga stracić zbędne kilogramy bądź też utrzymać prawidłową masę ciała. Naturalny eliksir młodości i bogate źródło zdrowia: każda kapsułka to prozdrowotna bomba witamin, aminokwasów i minerałów młody jęczmień, dzięki wysokiej zawartości błonnika zmniejszającego wchłanianie tłuszczów i wspomagającego procesy trawienne, jest niezastąpionym wsparciem organizmu w procesie odchudzania i utrzymania prawidłowej masy ciała zielona herbata przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia, ale też pomaga stracić na wadze. Zawarte w niej duże koncentracje teiny i polifenoli z grupy katechin przyspieszają tempo metabolizmu w spoczynku, co z kolei pozwala spalić więcej kalorii kolagen morski – wysoko oczyszczony i otrzymywany w standardach farmaceutycznych – wizualnie zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i poprawia nawilżenie, czyniąc ją miękką i elastyczną cynk bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów i równowagi kwasowo-zasadowej, a także przyczynia się do zachowania dobrego stanu włosów, skóry i paznokci

NUTRICODE PROBIOTIC GUMMIES

Każdy żelek zawiera aż 2,5 miliarda jednostek zidentyfikowanego szczepu bakterii probiotycznych Bacillus coagulans. Ich wyjątkowa wytrzymałość sprawia, że są odporne na działanie kwaśnego soku żołądkowego i nie ulegają trawieniu, łagodząc dolegliwości układu pokarmowego takie jak zaparcia czy biegunki. 30 żelków dla dorosłych o smaku truskawek i pomarańczy.

NUTRICODE EYE PROTECT GUMMIES

PYSZNE ŻELKI WSPIERAJĄCE PRAWIDŁOWE WIDZENIE: • Luteina i zeaksantyna to główne barwniki występujące w plamce żółtej, która m.in. poprawia ostrość widzenia oraz chroni siatkówkę oka przed uszkodzeniem przez niebieskie światło • Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A • Witaminy E i C pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, co ma pozytywny wpływ na zachowanie właściwej kondycji wzroku.

NUTRICODE O! MEGA3 GUMMIES

Kwas alfa-linolenowy (ALA) należy do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) z grupy omega-3. Są one kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania niemal wszystkich układów organizmu. Mimo tak istotnej roli kwasy omega-3 nie są wytwarzane przez nasz organizm – muszą być dostarczane wraz z dietą. Kwas alfa-linolenowy ponadto jest przetwarzany w organizmie na kwasy EPA i DHD, które są również niezwykle cenne dla zdrowia.

 

Sprawdź pełną ofertę produktów NUTRICODE!

nutricode2019