Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

NOWOŚCI W OFERCIE FM WORLD!

Wraz z nowym rokiem firma FM WORLD rusza z kopyta! Nie tylko Nowe Programy Motywacyjne dla Partnerów Biznesowych, nie tylko plany rozwojowe i nowa strategia ale także konkretne działania! Dziś ogłoszono premierę kilku NOWOŚCI PRODUKTOWYCH, które po niespodziankach w postaci nowych zapachów UTIQUE czy Luksusowej Kolekcji PERFUM ROYALE, wzbogacają ofertę firmy!

WODOODPORNY TUSZ DO RZĘS

Nowoczesna formuła wodoodporna. Zawarty w niej lotny silikon powoduje szybkie wysychanie i długotrwałość. Mieszanina wosków nadaje rzęsom wspaniałą długość i objętość. Innowacyjna szczoteczka pozwala równomiernie rozprowadzić tusz od nasady rzęs aż po końce, powodując efekt wydłużenia. Dodatkowo została ona stworzona bez surowców pochodzenia zwierzęcego - przyjazna weganom. 
Sposób użycia: Nakładać na rzęsy cienkimi warstwami, od nasady aż po końce.

 

CZEKOLADKI TRUFFLE COLLECTION

Rozpływające się w ustach nadzienie, które kusi swoją delikatnością i wyrafinowanym smakiem… Wysublimowane truflowe słodkości zaspokoją najbardziej wybrednego konesera czekolady. W opakowaniu znajdują się aż 4 rodzaje trufli o różnych, wyjątkowych smakach. To kwintesencja smaku przypieczętowana szczyptą pasji. (Waga: 100 g)

 

BEZPYŁOWE ŚCIERECZKI DO GŁADKICH POWIERZCHNI

Niezastąpione w domu, jak i w zakładach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny (np. w przemyśle farmaceutycznym, medycznym, elektrycznym, motoryzacyjnym czy poligraficznym). Dzięki temu, że są bezpyłowe nie rysują czyszczonej powierzchni. Doskonale współpracują z rozpuszczalnikami, a miękki i elastyczny materiał ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Mają atest PZH.