Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

KOLEKCJA ROYALE nowość w FM WORLD!

KOLEKCJA ROYALE nowość w FM WORLD!

LA COLLECTION ROYALE – to nowa kolekcja ekskluzywnych perfum unisex inspirowana fascynującym światem Bliskiego Wschodu.

W szkle zamknięty został urok Orientu okraszony nutą magicznej tajemnicy. To prawdziwa uczta dla zmysłów, która pobudza wyobraźnię i wyzwala pragnienie namiętności… Kompozycje La Collection Royale są niezwykle trwałe i z każdą godziną dostarczają nowych, ezoterycznych doznań, uwalniając kolejne, intrygujące nuty zapachowe. Przeniosą Was do magicznego świata, pełnego intensywnych kolorów i słońca.

To niezapomniana przygoda spowita delikatną mgiełką nonszalancji. Dajcie się porwać niepowtarzalnym kompozycjom La Collection Royale, poznajcie nowe niesamowite kompozycje zapachowe!

slider_Royalepl

 

DOSTĘPNE KOMPOZYCJE ZAPACHOWE:

 

royale_602

Zaperfumowanie 20%

Pojemność 100 ml

FM 602 Poczuj fascynujący klimat orientalnego świata, który spowity jest intrygującą mgiełką perfekcyjnie dobranych składników. Piżmo, drzewo cedrowe i wetiwer finezyjnie łączą się z kwiatowymi nutami róży oraz bergamotki. To niezwykle hipnotyzująca kompozycja – niesie za sobą tajemnicę, którą chcesz odkrywać bez końca.

FM 609 Perfumy FM 609 to kwintesencja luksusu. W butelce został zamknięty urok Orientu, pustyni i czule pieszczącego ciało słońca. Starannie dobrane drogocenne składniki, takie jak np. bursztyn, drzewo cedrowe, wanilia, wyzwalają ducha zmysłowości, który pozwala poczuć gorące wibracje o każdej porze roku.

CENA 299,00 zł - Kup ten produkt bez 43% marży! Kliknij!

 

royale_603_606_611

Zaperfumowanie 20%

Pojemność 100 ml

FM 603 Zapach 603 to mariaż drogocennych składników, w których od razu chcesz się zanurzyć. Zamknięte w szkle ciepłe nuty piżma i wanilii wspaniale przenikają się z ambrą i intrygującą nutą kadzidła.Dzięki nim każda chwila zmienia się w niezapomniane doświadczenie. Z pewnością nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie…

FM 606 Magnetyzująca kompozycja FM 606 otoczy Cię siecią intrygujących nut. Tytoń i bób tonka wirują w ognistym tańcu ze zmysłowymi akordami jaśminu oraz bergamotki. A to wszystko okraszone jest nuta pikanterii w postaci korzennych przypraw. Ten ekskluzywny zapach z pewnością rozpali wszystkie zmysły.

FM 606 Magnetyzująca kompozycja FM 606 otoczy Cię siecią intrygujących nut. Tytoń i bób tonka wirują w ognistym tańcu ze zmysłowymi akordami jaśminu oraz bergamotki. A to wszystko okraszone jest nuta pikanterii w postaci korzennych przypraw. Ten ekskluzywny zapach z pewnością rozpali wszystkie zmysły.

CENA 299,00 zł - Kup ten produkt bez 43% marży! Kliknij!

 

 

Zajrzyj do wnętrza Katalogu LA COLLECTION ROYALE!