Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

FM PURE- nowa linia perfum !

FM PURE- nowa linia perfum !

Przedstawiamy linię PURE!

Nowe logo oraz design symbolizują nowoczesność i elegancję!

PURE to połączenie najnowszych trendów z ponadczasowym stylem, który wypływa z tożsamości naszej marki, wizji i wyobrażenia przyszłości firmy! 

 

Już dziś poznaj 20 nowych zapachów z linii PURE: 10 damskich i 10 męskich. To wspaniałe kompozycje, zachwycające bogactwem nut zapachowych i zamknięte w eleganckich flakonach. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie! Pomoże Ci w tym nasza aplikacja perfumeryjna. Wejdź na www.myPUREperfume.com! Znajdziesz tam film o ich powstaniu, a w quizie możesz wybrać najlepsze perfumy dla siebie, przeciągając za pomocą pipety nuty zapachowe, które lubisz.

13015246_1134664436584548_3816677428466964783_n

Mamy też coś dla fanów aplikacji mobilnych - specjaliści FM WORLD stworzyli Perfume Finder, który ułatwi znalezienie wymarzonego zapachu. W formie atrakcyjnej zabawy, odpowiadając na kilka prostych pytań m.in. o Twoje upodobania, znajdziesz polecane zapachy z nowej linii PURE. Wyniki testu można wysłać na swój adres e-mail lub podzielić się nimi ze znajomymi na Facebooku. Aplikację można pobrać za pomocą App Store lub Google Play. Jest całkowicie bezpłatna. Jak ją wykorzystać? Właściwie przy każdej rozmowie na temat perfum. Dobierz idealny zapach dla swoich bliskich, klientów!

Zapachy z linii PURE od jutra w sprzedaży - zapraszamy na zakupy!

Poznaj nowe zapachy ! Przejrzyj katalog LINII PURE !

421