Dołącz do
Fm Group
Oszczędzaj i Zarabiaj
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas,
po prostu zadzwoń
727-921-781

Dodatkowy Rabat za pierwsze zamówienie w FM GROUP!

Dodatkowy Rabat za pierwsze zamówienie w FM GROUP!

Nowy Program Motywacyjny specjalnie na wiosnę w FM WORLD !

Tylko w kwietniu, każdy, kto dołączy do FM WORLD GROUP, oprócz możliwości kupowania po cenach partnerskich, otrzyma dodatkowy rabat przy składaniu pierwszego zamówienia! Dodatkowo, rabat jest tym większy, im większe zamówienie! Rolę odgrywają tutaj punkty, przypisane do każdego zamawianego produktu. Zobacz:

 

WARTOŚĆ PUNKTOWA ZAMÓWIENIA DODATKOWY RABAT
150 pkt 5%
300 pkt 10%
600 pkt 15%
> 1000 pkt 20%

 

Ale to nie wszystko! Opłaca się także polecać ofertę FM WORLD innym osobom, zapraszając je do współpracy. Jeśli zostaniesz Polecającym, a osoba, która dzięki Tobie została partnerem firmy dokona zamówienia jeszcze w kwietniu, Ty dostaniesz z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie! Im większe zamówienie nowego partnera, tym większe wynagrodzenie dla Ciebie które możesz wykorzystać na zakupy w FM WORLD GROUP!

 

WARTOŚĆ PUNKTOWA ZAMÓWIENIA NOWEJ OSOBY TWÓJ DODATKOWY RABAT JAKO POLECAJĄCEGO
150 pkt 15 zł
300 pkt 20 zł
600 pkt 55 zł
> 1000 pkt 100 zł

 

I to jeszcze nie koniec dobrych informacji dla Ciebie! Polecający może podwoić swój bonus przy co piątej nowej osobie, która złoży zamówienie na powyższych zasadach - a więc przy piątej, dziesiątej, piętnastej itd. osobie podwajamy Twój dodatkowy Rabat handlowy!

Zachęcamy wiec do polecania produktów FM WORLD GROUP i zyskiwania dodatkowych rabatów na zakupy! By skorzystać z tej szczególnej okazji masz czas do końca kwietnia!